2024. április 17, szerda - Rudolf

Hírek

Hagyomány teremtő rendezvény Hajdúdorogon!
2021. Augusztus 03. 15:49, kedd | Bulvár

2021.07.24-én Hajdúdorogon egy nagyon szép környezetben került elsőként megrendezésre az Amatőr Strandfoci Bajnokság.

PMFC Öregfiúk: Magabiztos győzelem
2021. Április 26. 18:02, hétfő | Bulvár

Öregfiúk-csapatunk 5-2-es sikerrel zárta a Bonyhád elleni idegenbeli bajnoki mérkőzését.

A százéves Keleti Ágnesről nevezik el a szertorna-bajnokságot Izraelben
2021. Január 09. 18:11, szombat | Külföld

Minden idők legsikeresebb zsidó atlétájáról, a szombaton százéves Keleti Ágnesről nevezik el a szertorna-bajnokságot ettől az évtől Izraelben - jelentette a Jediót Ahronót című újság hírportálja, a ynet pénteken.

Május 30-tól indulnak autósportban az országos bajnokságok
2020. Május 09. 12:08, szombat | Belföld

Május utolsó hétvégéjén már lehet országos bajnoki versenyt rendezni Magyarországon autósportban - döntött pénteki ülésén a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) elnöksége.

Május 23-án folytatódik a magyar labdarúgóidény
2020. Május 05. 06:51, kedd | Sport

A tervek szerint május 23-án a Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzéseivel folytatódik a hazai labdarúgóidény, az OTP Bank Liga pedig május 30-án a 26. fordulóval kezdődhet újra.

Michelisz Norbert bajnok lehet a hétvégén Sepangban
2019. December 12. 18:04, csütörtök | Sport

Három riválisához hasonlóan a hétvégi malajziai fordulóban megnyerheti a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője.

A bajnokok útja
2019. Február 11. 06:19, hétfő | Sport

2019-ben a Triumph Way országos bajnoksággá avanzsálódott. Szervezőjét, Negyedi Ferencet, a Monori Autó Motor Quad Sport Egyesület elnökét kérdezem.

Kő-papír-olló magyar bajnokságot rendeznek szeptemberben
2018. Augusztus 31. 05:00, péntek | Belföld

Kő-papír-olló magyar bajnokságot rendeznek - immár második alkalommal - szeptember 7-én Budapesten, a Kincsem Parkban. A győztes a londoni kő-papír-olló Európa-bajnokságon képviselheti az országot.

Harmadszor bajnok a Videoton
2018. Május 28. 07:22, hétfő | Sport

Megszerezte története harmadik bajnoki címét a Videoton labdarúgócsapata azzal, hogy az OTP Bank Liga vasárnapi, 32. fordulójának zárómérkőzésén 2-0-ra legyőzte az előző idényben első Budapest Honvédot, Felcsúton.

Magyarország rendezi az extrém ügyességi motoros világbajnokság záró futamát
2018. Február 12. 08:29, hétfő | Sport

Magyarországon rendezik az extrém ügyességi motoros világbajnokság záró futamát márciusban - hangzott el vasárnap az M1 aktuális csatornán.

Marad a bajnokságok jelenlegi lebonyolítása a következő idényben is
2017. December 06. 07:34, szerda | Sport

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöksége kedden úgy határozott, a 2018-2019-es szezonban is a jelenleg érvényben lévő szabályok szerint zajlanak majd a küzdelmek az NB I-ben, az NB II-ben és a Magyar Kupában.

Másodszor lett magyar bajnok a Budapest Exiles rögbicsapata
2017. Június 05. 09:11, hétfő | Sport

Megvédte címét, és a klub története során másodszor lett magyar bajnok a Budapest Exiles rögbicsapata, miután vasárnap, a kecskeméti döntőben 28-3-ra legyőzte a házigazda KARC gárdáját.