EL-selejtező - Kondás szerint mindenképpen gólt kell rúgni

Nem lenne elégedett a 2004-es 0-0-ás eredménnyel Kondás Elemér a belga FC Bruges elleni Európa Liga-selejtezőre készülő Debrecen labdarúgócsapatának az edzője.

Magyar aranyérem a bridzsolimpián

Aranyérmes lett a magyar csapat a Lille-ben rendezett XIV. bridzsolimpián, amely része a II. World Mind Sport Gamesnek, a szellemi sportok négyévente sorra kerülő világjátékának.

2012. Augusztus 22. 09:21, szerda |

Káté Gyula befejezte pályafutását

Visszavonult Káté Gyula, többszörös világbajnoki és Európa-bajnoki érmes ökölvívó.

2012. Augusztus 21. 15:03, kedd |

Labdarúgó NB I - A holland Moniz az FTC új vezetőedzője

A holland Ricardo Moniz lett a Ferencváros labdarúgócsapatának új vezetőedzője.

2012. Augusztus 21. 14:25, kedd |

EL-selejtező - Fokozott rendőri biztosítás a DVSC-FC Bruges meccsen

Biztonsági szempontból kiemelt kockázatúnak minősítette a rendőrség a DVSC-FC Bruges labdarúgó Európa Liga-selejtezőt, amelyre csütörtökön 20:30 órától Nyíregyházán kerül sor.

2012. Augusztus 20. 13:52, hétfő |

London 2012 - Smith kéri a lólengés aranyát

Nem hagyja nyugodni Louis Smith-t, hogy második helyre szorult Berki Krisztián mögött a londoni olimpián lólengésben: a brit tornász szerint nem jók a szabályok, neki kellett volna győznie.

2012. Augusztus 20. 09:41, hétfő |

Uszonyos és búvárúszó Eb - Székely Lilla ismét nyert

Megszerezte második aranyérmét Székely Lilla az uszonyos és búvárúszó Európa-bajnokságon, az olaszországi Lignanóban.

2012. Augusztus 19. 18:31, vasárnap |

Négyesfogathajtó-vb - Dobrovitz 10., Lázár 12., a csapat 5. lett

Dobrovitz József nyerte a vasárnapi akadályhajtást, de összetettben - legjobb magyarként - így is csak 10. lett a németországi Riesenbeckben rendezett négyesfogathajtó világbajnokságon.

2012. Augusztus 19. 12:28, vasárnap |

Evezős-vb - Galambos Péter ezüstérmes, dán címvédés

2012. Augusztus 19. 10:48, vasárnap |

Füttyszó és bekiabálások: nehezen indult a rajt

Botrányosan kezdődött az idei Öbölátúszás.

2012. Augusztus 18. 22:01, szombat |

Négyesfogathajtó-vb - Elrontott maratonhajtás, visszaestek a magyarok

Mindhárom magyar várakozáson alul szerepelt a szombati maratonhajtásban, így összetettben visszacsúsztak a németországi Riesenbeckben vasárnapig tartó négyesfogathajtó-világbajnokságon.

2012. Augusztus 18. 21:55, szombat |

Uszonyos és búvárúszó Eb - Magyar arany Európa-csúccsal

Székely Lilla aranyérmet nyert a 100 méteres uszonyos felszíni kategóriában az olaszországi Lignanóban zajló uszonyos és búvárúszó Európa-bajnokságon.