2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

Magyar-montenegrói - Pénteken kezdődik a jegyárusítás
2023. November 02. 09:25, csütörtök | Sport

Pénteken kezdődik a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott utolsó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésére, amelyet november 17-én vív a Puskás Arénában Montenegró ellen.

Magyar-montenegrói - November 3-tól lehet jegyet vásárolni
2023. Október 21. 09:06, szombat | Sport

November 3-tól lehet belépőt vásárolni a november 19-i Magyarország-Montenegró labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőre, amely Marco Rossi szövetségi kapitány csapatának utolsó mérkőzése a sorozatban.

Budapest lehet a Bajnokok Ligája döntőjének helyszíne
2023. Július 18. 13:46, kedd | Sport

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) keddi közlése szerint Magyarország és Olaszország érdeklődik a Bajnokok Ligája 2026-os és 2027-es döntőjének rendezése iránt.

A Sevilla nyerte az Európa Liga budapesti döntőjét
2023. Június 01. 07:37, csütörtök | Sport

A Sevilla 1-1-es döntetlent követően 11-esekkel felülmúlta az AS Romát a labdarúgó Európa-liga szerdai döntőjében, melyet a Puskás Arénában rendeztek.

Díjat nyert egy világversenyen a Puskás Aréna
2022. Január 11. 13:03, kedd | Belföld

A budapesti Puskás Aréna rekonstrukciója díjat nyert a Mapei referenciaépületek világversenyén.

Az utolsó meccsre is kell karszalag a belépéshez a Puskás Arénába
2021. Június 26. 16:57, szombat | Belföld

A labdarúgó Európa-bajnokságon a Puskás Arénában a belépéshez az érvényes jegy mellett védettségi igazolványra is szükség van, amelyet viszont nem a stadionnál ellenőriznek.

Újabb nemzetközi díjat kapott a Puskás Aréna
2020. December 18. 16:08, péntek | Belföld

Újabb rangos nemzetközi elismerést érdemelt ki a Puskás Aréna: a legszebb sportlétesítmény különdíját nyerte a Prix Versailles építészeti díjkiosztón.

Bélyegre került az egyéves Puskás Aréna
2020. November 21. 18:07, szombat | Belföld

A Magyar Posta alkalmi bélyegblokkot bocsátott ki pénteken az egy éve átadott Puskás Aréna tiszteletére.

Rangos nemzetközi díjat kapott a Puskás Aréna
2020. Szeptember 02. 18:01, szerda | Belföld

A Puskás Aréna nyerte idén a világ legjelentősebb kommunikációs dizájn versenyén a wayfinding kategória díját.

A szurkolók szerint világszínvonalú a Puskás Aréna
2019. November 16. 15:29, szombat | Kék hírek

A szurkolók egyöntetű véleménye, hogy világszínvonalú lett a Puskás Aréna, melyet pénteken a Magyarország-Uruguay barátságos labdarúgó-mérkőzéssel avattak fel.

Dzsudzsák: Még üresen is tele van energiával a Puskás Aréna
2019. November 11. 16:00, hétfő | Sport

Dzsudzsák Balázs nagyon szerencsésnek tartja magát, hogy a magyar labdarúgó-válogatott tagjaként részese lehet a Puskás Aréna avatómérkőzésének, amelyre pénteken Uruguay ellen kerül sor.