Hírek
2021. Július 07. 08:37, szerda |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Árpaszalma égett Csépán

A tűzben fák is károsodtak.
Mintegy másfél hektárnyi területen égett rendre vágott árpaszalma kedden délelőtt Csépán, egy Béke utcai házak mögötti szántóföldön.
A tűz átterjedt ezer négyzetméteren az ingatlanokat és a szántót elválasztó aljnövényzetre és két körbálára is. A kunszentmártoni és a szarvasi hivatásos tűzoltók három vízsugár és kéziszerszámok segítségével fékezték meg a lángokat. A tűz károsította az egyik ingatlan kerítését, valamint az azon lévő hat darab gyümölcsfát is.
Fotó: Kunszentmárton HTP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi
ÉLMÉNYBESZÁMOLÓT TARTOTT TÓTH RÉKA
Egykori általános iskolájában tartott motivációs élménybeszámolót Tóth Réka válogatott birkózó. Aki nem ment üres kézzel, legutóbbi versenyein szerzett érmeit is magával vitte.
2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi
REKORDSZÁMÚ ELSŐ VÉRADÓ JELENTKEZETT
A Felsőoktatási Véradó Heteken rekordszámú első véradó jelentkezett.
2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi
ARATÁS ELŐTTI GÉPSZEMLE
Megkezdődött a visszaszámlálás. Napokon belül elárasztják a gabonatáblákat a betakarítást végző gépek. Az aratás előtt azonban van még egy nagyon fontos dolguk a gazdáknak, a gépszemle.
2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi
VÁROSI SÉTÁKAT SZERVEZ A MÚZEUM
A tavalyi nagy sikerre való tekintettel a karcagi múzeum ebben az évben is meghirdette helytörténeti sétáját óvodásoknak és általános iskolásoknak.