Hírek
2023. Március 24. 19:43, péntek |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Bála és takarmány égett egy jászberényi tárolóban
Hegesztés okozta a bajt
Egy húsz négyzetméteres, könnyűszerkezetes épületben tárolt bálák, illetve takarmány kapott lángra csütörtök délután Jászberényben, a Kerékgyártó Árpád utcában.
A szomszéd a saját udvarában, az épület közelében hegesztett, és az ennek során keletkező szikra okozta a tüzet. A bejelentést egy szabadnapos tűzoltó tette, aki a szolgálatban lévő társai kiérkezése előtt lehetővé tette az ingatlanba történő bejutást, majd a közelben tartózkodókkal együtt oltani kezdte a lángokat. Az építményben három birka is volt, azokat kihajtották.
A jászberényi hivatásos tűzoltók vízsugarakkal fejezték be a munkát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 17:41, kedd | Helyi
Téli fénycsodák öt városban
Öt város, ahol télen is életre kelnek az ikonikus helyszínek
2025. December 13. 18:01, szombat | Helyi
KABÁTUJJAL TÜNTETTE EL A NYOMOKAT
Kabátujjal tüntette el a nyomokat maga után a tolvaj, aki az egyik kunszentmártoni áruház parkolójában kamionokat próbált kinyitni.
2025. December 13. 17:57, szombat | Helyi
ISMÉT ÉLETET MENTETT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ
Ezúttal Tiszaföldváron, egy Darvas úti családi házban tett jó szolgálatot a készülék.
2025. December 13. 17:54, szombat | Helyi
MEGLŐTTEK EGY POSTÁST SZOLNOKON
A Szolnoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat egy 20 éves fiatalemberrel szemben, aki gumilövedékes játékfegyverrel okozott súlyos sérüléseket egy postásnak.
