Városlista
2025. október 31, péntek - Farkas

Hírek

2024. Május 23. 09:58, csütörtök | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

Elöntötte az eső Tiszaföldvár egy részét

 Elöntötte az eső Tiszaföldvár egy részét

A hirtelen lezúdult, nagy mennyiségű csapadék okozott gondot Tiszaföldváron szerda délután, ahol összesen tíz helyen kellett beavatkozni.

A település több utcájában is pincéket, illetve kerteket árasztott el az esővíz: elsősorban a Döbrei János utca volt érintett, de a Kertész útról, az Ókincsem Fő útról, a Toldy Ferenc útról és az Árpád útról is érkezett bejelentés. A kunszentmártoni és a szolnoki hivatásos, a tiszaföldvári önkormányzati, valamint a kengyeli önkéntes tűzoltók szivattyúzták ki a vizet az ingatlanokból.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi

TÉRKÉPES FUTÁS KARCAG BELVÁROSÁBAN

Futni, tájékozódni egyszerre. Idén is sokakat megmozgatott a karcagi belvárosi térképes futás.

2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi

TARAJOS SÜLÖK TŰNTEK EL

Eltűntek a Jászberényi Állat és Növénykert tarajos süljei. Hála a megfeszített keresőmunkának, az egyikük gyorsan előkerült.

2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi

SZOLNOKI DROGDÍLER KERÜLT LETARTÓZTATÁSBA

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indítványozta egy 51 éves férfi letartóztatását.

2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi

JELZETT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ ABONYBAN

Jelzett a szén-monoxid-érzékelő Abonyban, egy Móricz Zsigmond utcai családi házban. Egy négyfős család köszönheti az életét az eszköznek.