Hírek
2024. Január 11. 16:37, csütörtök |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Két autó ütközött Jászladányon
Összeütközött két személygépkocsi csütörtök délelőtt Jászladányon, az Újszászi úton.
Az egyik autó az út menti vízelvezető árokba borult. A jászkiséri önkormányzati tűzoltók a kerekein álló gépkocsit áramtalanították.
Fotó: Jászkisér ÖTP
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi
A TÖRÖLKÖZŐ NEM VÉDI MEG AZ ÉRTÉKEKET
A nyári kikapcsolódás a bűnelkövetők számára is kedvező alkalmat teremthet, hiszen a felügyelet nélkül hagyott értéktárgyak könnyű célpontot jelenthetnek.
2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi
TÁBOROKKAL INDULT A NYÁRI VAKÁCIÓ A “REFIBEN”
Megkezdődött a nyári szünet a Karcagi Református Oktatási Központ Általános Iskolájában. A vakáció azonban nemcsak a pihenésről szól, hiszen az intézmény idén is számos tábort és programot kínál a diákoknak.
2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi
NYÁRI TÁBOROK A „GYÖRFFYBEN”
Megkezdődött a nyári szünet, de a Györffy István Katolikus Általános Iskola és Szent Erzsébet Óvodában a vakáció sem telik eseménytelenül.
2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi
KUTYAPARADICSOM TISZAFÜREDEN
A nyári hőség nemcsak az embereket, hanem a négylábú kedvenceket is megviseli. Egyre többen választják a tiszafüredi kutyás strandot, ahol a gazdik és kutyáik együtt hűsölhetnek a Tisza-tó vizében.





