Hírek
2024. Július 18. 18:27, csütörtök | Helyi
Megdolgoztatta a vihar a tűzoltókat
A szerda délután Jász-Nagykun-Szolnok vármegyén átvonuló vihar miatt csaknem ötven beavatkozása volt a tűzoltóknak tizenhét településen.
Törökszentmiklóson huszonhat helyen volt szükség a tűzoltókra. A településen fák dőltek kerítésre, villanyvezetékre, háztetőre. A városban egy ház tűzfalát, valamint egy kocsibeállót is megbontott az erős szél. Szajolban villám csapott egy fába, amely ennek következtében egy kapura dőlt, Tiszaigaron egy ingatlan lemeztetejét bontotta meg a szél, Fegyverneken pedig egy fa dőlt egy lakóház tetejére, míg Abádszalókon egy pincéből kellett esővizet kiszivattyúzni. Újszászon villámcsapás miatt gyulladt ki egy építmény. A vihar során egyetlen épület sem vált lakhatatlanná. A tűzoltók még csütörtökön is dolgoznak a károk felszámolásán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 12. 08:30, szerda | Helyi
Érzékelőt kapott a szén-monoxid-mérgezést szenvedett család
A tiszasülyi Székely család életében örökös lenyomatot hagyott november 2-ának éjszakája.
2025. November 12. 06:00, szerda | Helyi
MESEELŐADÁSSAL KÖSZÖNTÖTTÉK A KISCSOPORTOSOKAT
Nyaklánccal és meseelőadással köszöntötték a Kinizsi utcai óvoda kiscsoportosait az intézmény óvodapedagógusai. Kameránkkal mi is ott jártunk az eseményen.
2025. November 12. 06:00, szerda | Helyi
A SZER FOGSÁGÁBAN
Ördögi körbe került egy tiszaroffi pár, a nő rendszeresen kábítószert fogyasztott. Hamar függővé vált, és árusítani is kezdte a drogot, hogy a bevételből fedezze saját adagjait.
2025. November 11. 08:16, kedd | Helyi
Hamis okiratot csatolt a jogosítvány megszerzéséhez
A Karcagi Járási Ügyészség közokirat-hamisítás büntette miatt emelt vádat egy 27 éves nővel szemben.

