Hírek
2024. Augusztus 12. 10:38, hétfő |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Melléképület gyulladt ki Kunszentmártonban
Kigyulladt egy hat négyzetméteres, használati tárgyak tárolására használt melléképület vasárnap este Kunszentmártonban, a Szent István utcában.
A lángok átterjedtek a melléképülethez épített százhúsz négyzetméteres lakóház tetőszerkezetére is. A kunszentmártoni, szentesi és szarvasi hivatásos tűzoltók három vízsugárral fékezték meg a lángokat, közben a főépület konyhájából egy gázpalackot kivittek, az nem érintkezett hővel. Az egységek az izzások, parázslások megszüntetése érdekében megbontották a tetőszerkezetet. Az eset idején öt ember volt az épületben, és bár a tűz a lakórészt nem érintette, a család átmenetileg rokonokhoz költözött. A beavatkozás időtartama alatt a 45-ös számú főút forgalmát a rendőrség elterelte.
Fotó: Kunszentmárton HTP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 06:00, vasárnap | Helyi
BŰNCSELEKMÉNY LETT A GYŰJTÖGETÉSBŐL
A Szolnoki Járási Ügyészség jelentős mennyiségű hulladékra elkövetett hulladékgazdálkodás rendje megsértésének bűntette miatt emelt vádat egy törökszentmiklósi férfi ellen,
2026. Április 04. 06:00, szombat | Helyi
SIKERES PÁLYÁZAT ÁLTAL ÚJUL MEG A KOLLÉGIUM ÉPÜLETE KISÚJSZÁLLÁSON
Hamarosan újabb energetikai korszerűsítés kezdődik a Kádas György Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégiumban, Kisújszálláson.
2026. Április 04. 06:00, szombat | Helyi
V. VÁRMEGYEI VONÓS VERSENY
A zene és a tehetség vármegyei seregszemléjének adott otthont Karcag. Az Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolában immár ötödik alkalommal rendezték meg a Vármegyei Vonós Versenyt.
2026. Április 03. 06:00, péntek | Helyi
„KINCSÜNK A VÍZ” ALKOTÓPÁLYÁZAT
A Víz Világnapjához kapcsolódva rendezték meg a „Kincsünk a víz” elnevezésű alkotópályázat eredményhirdetését Berekfürdőn.

