Hírek
2011. November 08. 14:18, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
10-15 százalékos halláskárosodás Balzsaynál
Még augusztusi mérkőzését követően maradandó halláskárosodást szenvedett Balzsay Károly, a Boksz Világszövetség (WBA) nagyközépsúlyú világbajnoka – írta keddi számában a Blikk.
A napilapnak a 32 éves Balzsay elmondta, hogy az ukrán Sztaniszlav Kastanov elleni győztes címmérkőzése második menetében ellenfele úgy eltalálta jobb fülét, hogy beszakadt a dobhártyája. „A dobhártyagondomat orvosolták, de közben kiderült, hogy egyéb sérülés is érte a belső fülemet – nyilatkozta az Universum bokszolója. – Az úgynevezett csigában elhelyezkedő mikroszkopikus szőrsejtek is károsodtak, ami viszont már annyira mélyen van, hogy a doktorok nem tudnak mit kezdeni vele. Tíz-tizenöt százalékos a halláskárosodás a jobb fülemben, és az állandó sípoló hang is megmaradt, úgy néz ki, hogy most már tartósan.”
Balzsay várhatóan jövő tavasszal védheti meg világbajnoki címét, a tervek szerint klubtársa, Dimitri Sartison lehet az ellenfele.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport
IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc
Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.
2026. Február 20. 10:00, péntek | Sport
Európa-liga - Egygólos hátrányba került a Ferencváros Razgradban
2026. Február 19. 07:16, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Hatgólos döntetlent játszott az Atlético Madrid
Két góllal is vezetett, végül csak 3–3-as döntetlent ért el az Atlético Madrid szerdán a Club Brugge vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.
2026. Február 18. 06:48, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Lisszabonban került előnybe a Real Madrid
A 15-szörös győztes Real Madrid 1-0-ra nyert a Benfica otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, a nyolcaddöntőbe jutásért zajló párharc keddi, első mérkőzésén.

