Hírek
2017. Június 24. 10:10, szombat | Helyi
22-én betört már másnap indulhat is a börtönbe
Információink szerint tettérét közel 2 év börtönbüntetést kapott
A Karcagi Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást H. Lajos kunmadarasi lakos ellen.
Az 50 éves férfi 2017. június 22-én délelőtt Karcagon észrevette, hogy az egyik lépcsőház ajtaja nyitva van. Besétált, majd felment a második emeletre és az egyik lakás bejárati ajtaját benyomta. A lakásból különféle használati tárgyakat és műszaki cikkeket vitt magával.
A rendőrök a bejelentést követően még a helyszín közelében elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható kunmadarasi lakost. A férfinél az ellopott holmikat is megtalálták, amelyeket lefoglaltak és vissza is adtak tulajdonosának. A férfit előállították a Karcagi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként kihallgatták. A rendőrök H. Lajost 2017. június 23-án bíróság elé állítják.
Információink szerint tettérét közel 2 év börtönbüntetést kapott
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 06:13, kedd | Helyi
HAMIS EURÓVAL FIZETETT
A Szolnoki Járási Ügyészség pénzhamisítás bűntette miatt indítványozta egy mezőtúri férfi letartóztatását, aki több, különböző címletű, hamis euró bankjegyet szerzett meg forgalomba hozatal céljából.
2026. Március 10. 06:12, kedd | Helyi
ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA
Tizedik alkalommal adott otthont Karcag a Megyei Úszó Diákolimpia döntőjének. A rangos sporteseményre a vármegye tizenöt településéről érkeztek fiatal tehetségek, az első osztályosoktól egészen a végzős középiskolásokig.
2026. Március 10. 06:05, kedd | Helyi
EREDMÉNYES FÉLÉVET ZÁRT A REFI ÁLTALÁNOS
A Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ általános iskolai tagintézményében is lezárult az elmúlt időszakban az első félév értékelése. A vezetőség büszke az itt tanuló diákokra.
2026. Március 10. 06:00, kedd | Helyi
INDUL AZ POLLENSZEZON
A jó idő beköszöntével elkezdődött a tavaszi pollenszezon, mely februártól májusig tart. Hazánkban is rengeteg ember szenved pollenallergiában.
