Városlista
2026. július 1, szerda - Annamária

Hírek

2021. December 27. 11:06, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

A kacsázás buktatta le

A kacsázás buktatta le

Kábítószer hatása alatt vezetett, ezért büntetőeljárást indítottak a rendőrök.

A körzeti megbízottak december 25-én este Siófokon ellenőriztek egy kocsival közlekedő ádándi lakost. A sofőr bizonytalan úttartásánál a zavart viselkedése, töredező beszéde, a kötelező felelősségbiztosítás hiánya, valamint az intézkedő egyenruhások részére két darabban átadott vezetői engedélye volt árulkodóbb, ezért a rendőrök mintavétel céljából előállították a kapitányságra – közölte a rendőrség.

A 41 éves férfivel szemben alkalmazott gyorsteszt az amfetamin, a kannabisz és az ecstasy hatóanyagára is pozitív eredményt jelzett.

A nyomozók kábítószer birtoklása, valamint járművezetés bódult állapotban vétség gyanúja miatt indítottak eljárást a sofőr ellen, akit még aznap este gyanúsítottként hallgattak ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld

Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden

Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.

2026. Július 01. 06:00, szerda | Belföld

Hőség - Magyar Péter: csak a legszükségesebb célokra használjuk a vezetékes ivóvizet!

Magyar Péter miniszterelnök kedd esti Facebook-üzenetében arra kért mindenkit, hogy a következő napokban csak a legszükségesebb célokra használja a vezetékes ivóvizet.

2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban

Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak

2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld

Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében

Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.