Hírek
2017. Október 21. 17:24, szombat |
Sport
Forrás: mti - fotó: mrgsz.hu
A magyar rögbiválogatott kikapott Lettország csapatától Esztergomban

A magyar rögbiválogatott 12-6-ra kikapott Lettország csapatától az Európai Nemzetek Kupája-sorozat első konferenciájának északi csoportjában szombaton.
A világranglista 71. helyén álló együttes - amely tavasszal veretlenül zárt a második konferencia északi csoportjának első helyén, és jutott egy osztállyal feljebb - az 50. lett csapatot Esztergomban fogadta.
A szünetben még hárompontos előnyben lévő házigazdák a második félidő közepéig kiegyenlített csatát vívtak a náluk jóval előrébb rangsorolt riválissal, amely a hajrában büntetőkkel kerekedett az akkor tíz percig emberhátrányban is játszó magyarok fölé. A vendéglátók pontjait két büntetőből Sacase Martin szerezte.
A két mérkőzés után két ponttal álló magyar válogatott múlt szombaton a svédek (61.) elleni 12-10-es idegenbeli vereséggel kezdte meg szereplését. Legközelebb április 28-án Ukrajnában (37.) vendégeskedik.
Eredmény:
Magyarország-Lettország 6-12 (6-3)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 27. 08:45, vasárnap | Sport
Spanyol Király Kupa - Hosszabbítás után győzte le a Barcelona a Real Madridot
A Barcelona nyerte a labdarúgó Spanyol Király Kupáját, amelynek szombati fináléjában hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a Real Madridot. A katalánok fennállásuk során a 32. alkalommal hódították el a trófeát.
2025. Április 27. 08:45, vasárnap | Sport
Öttusa vk - Gulyás Michelle aranyérmes
Gulyás Michelle kiegyensúlyozott, magas szintű versenyzéssel aranyérmet nyert az öttusázók budapesti világkupaviadalán. Bauer Blanka ötödik, Guzi Blanka nyolcadik, Eszes Noémi 12., Mészáros Emma 13. lett.
2025. Április 25. 18:45, péntek | Sport
Dobogós évkezdés a Red Bull Ringen!
Végre elindult az idei szezon is, erős év elé néznek a Kermor Motorsport versenyzői. Histo Cup szezonnyitó verseny 2025.
2025. Április 25. 18:39, péntek | Sport
Beni és Ákos a Slovak Karting Centerben
A CEE második fordulóján Vida Beni és Madaras Ákos képviselte a Kermor Motorsportot.