Hírek
2016. Május 16. 11:54, hétfő |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
A rendőrök elfogták.
A mobiltelefonjáért rabolta ki a sértettet
A mobiltelefonjáért rabolta ki a sértettet a 28 éves kisújszállási férfi. A rendőrök elfogták.
A Karcagi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 28 éves kisújszállási lakos ellen. A férfi Kisújszálláson 2016. május 14-én este együtt múlatta idejét ismerőseivel. A férfi észrevette a társaságában lévő fiatal fiú mobiltelefonját, majd veréssel fenyegette meg áldozatát, hogy megszerezze azt. A fiú megijedt és átadta a készüléket, majd elhagyták a helyszínt.
Az esetről 2016. május 15-én délután tettek bejelentést a rendőrségre. A kisújszállási rendőrök azonosították és pár órán belül elfogták a bűncselekmény gyanúsítottját. A nyomozók gyanúsítottként kihallgatták, majd őrizetbe vették K. Csabát, aki elismerte tettét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 06:00, vasárnap | Helyi
SOKADJÁRA VEZETETT ITTASAN-BALESET LETT A VÉGE
A Szolnoki Járási Ügyészség járművezetés az eltiltás hatálya alatt és ittas járművezetés miatt emelt vádat egy 34 éves férfival szemben.
2026. Április 12. 06:00, vasárnap | Helyi
LAKÁSTÜZEK MEGELŐZÉSE
A lakóépületekben keletkezett tüzek vizsgálati tapasztalatai azt mutatják, hogy az emberi tényező a tűzesetek túlnyomó részében döntő szerepet játszik.
2026. Április 11. 06:00, szombat | Helyi
VÁROSUNK ELNYERTE A MAGYARORSZÁG KKV FŐVÁROSA 2026-2027 CÍMET
Rangos elismerést kapott Karcag: a város elnyerte a Magyarország KKV Fővárosa 2026-2027 címet. A díjjal a helyi kis- és középvállalkozások támogatásában végzett munkát ismerték el.
2026. Április 11. 06:00, szombat | Helyi
„JÁTSSZ ÉS FEJLESSZ ZÜMIVEL”
A digitalizáció már nem csak az iskolások, hanem a legkisebbek életének is része. Egyre több óvodában ismerkednek meg a gyerekek az algoritmikus gondolkodás alapjaival.
