Hírek
2020. Június 01. 10:27, hétfő |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
A rendőrök pár percen belül elfogták a karcagi férfit.
A Karcagi Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a helyi férfi ellen.
Egy 33 éves férfi 2020. május 31-én 19 óra 30 perc és 20 óra között bement egy karcagi lakóház udvarára, és ellopta az ott letámasztott kerékpárt. A tolvaj elhajtott az utcán a sértett két hozzátartozója mellett, akik felismerték a biciklit, és azonnal bejelentést tettek a rendőrségre a lopásról. A rendőrök a részletes személyleírás alapján azonosították a jogsértőt, akit pár perc alatt elfogtak és előállítottak, majd gyanúsítottként kihallgattak.
A Karcagi Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a helyi férfi ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:41, kedd | Helyi
Megkezdődik a szúnyogok elleni védekezés
Május második hetében elindul a központi szúnyoggyérítési program, amelyet a katasztrófavédelem koordinál.
2026. Május 12. 15:39, kedd | Helyi
Addig jár a korsó...
A rendőrök őrizetbe vettek egy kunmadarasi férfit, aki ugyanabba a házba többször visszament lopni. A kár több millió forint.
2026. Május 12. 06:00, kedd | Helyi
ORSZÁGOS NYUGDÍJAS MŰVÉSZETI FESZTIVÁL
A Karcagi Napsugár Klub szervezésében idén is megrendezték az immár tizenegyedik Országos Nyugdíjas Művészeti Fesztivált.
2026. Május 12. 06:00, kedd | Helyi
ÚTFELÚJÍTÁSOK KARCAGON-PROJEKTZÁRÓ
A TOP PLUSZ program keretében lezajlott belterületi útfelújítások projektzáró rendezvényének adott otthont a Városháza.
