Hírek
2016. Október 08. 10:29, szombat |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
A rendőrség nyomoz

A Karcagról eltűnt püspökladányi férfi ügyében folyamatos az adatgyűjtés és az információk elemzése.
A Bors című napilap 2016. október 7-én „Fél éve nem találják a kórházból nyomtalanul eltűnt Imrét” címmel megjelent publikációjára reagálva a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság a tényszerűség jegyében tájékoztatásként közli, hogy az eltűnés miatti eljárást a Püspökladányi Rendőrkapitányság folytatja, a Karcagi Rendőrkapitányság pedig az eltűnt férfi hozzátartozójának feljelentése alapján rendelt el nyomozást foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés miatt ismeretlen tettes ellen. A Karcagi Rendőrkapitányság a feljelentőt tanúként idézte - az ügy részleteinek tisztázása érdekében -, azonban a férfi nem jelent meg a rendőrségen. Az adatok, illetve információk gyűjtése és azok elemzése folyamatos az ügyben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 06:00, kedd | Helyi
KÖSZÖNTÖTTÉK AZ IDŐSEKET A ZÖLDFA UTCAI IDŐSEK OTTHONÁBAN
Az Idősek világnapján még inkább fontos, hogy kifejezzük hálánkat, megbecsülésünket és szeretetünket azok iránt, akik hosszú munkával eltöltött évek után köztünk töltik megérdemelt nyugdíjas éveiket.
2025. Október 14. 06:00, kedd | Helyi
HAMAROSAN MEGINDUL A ROHAM A TÉLI GUMIKÉRT
A hűvös már-már fagyos éjszakák és reggelek sok autóst arra ösztönöznek, hogy lecserélje gépjárművén a nyári gumit téli gumira. A szerelőknél is hamarosan megindul a roham. Egy szakembert kérdeztük meg a téma kapcsán.
2025. Október 14. 06:00, kedd | Helyi
SÉTA A MELLRÁK ELLEN
A Mellrák Elleni Küzdelem Világnapja alkalmából immár hetedik alkalommal szervezett közös sétát a Karcagi Kátai Gábor Kórház vezetősége és az Egészségfejlesztési Iroda és Lelki Egészségközpont.
2025. Október 14. 06:00, kedd | Helyi
TÖBB MINT TÍZ ÉVET KAPOTT AZ ÖCSÖDI GYILKOS
Tíz év 6 hónap fiatalkorúak börtönében letöltendő büntetésre és 10 év közügyektől eltiltásra ítélte a törvényszék az öcsödi gyilkosság 17 éves elkövetőjét.