Hírek
2022. Január 27. 13:30, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
A RÉZCSILLÁRT MÁR NEM TUDTÁK LEADNI A SZÍNESFÉMÁTVEVŐ HELYEN
A vonatokat nézegették a fémtolvajok.
Bejelentés érkezett a rendőrségre, miszerint Szolnokon, a teherpályaudvarnál két gyanús személy a vonatokat nézegeti 2022. január 26-án a délelőtti órákban.
A rendőrök azonnal a helyszínre siettek, és az üzemi területtől nem messze intézkedés alá vontak két fiatalt. Egyikük az egyenruhásokat megpillantva, a kezében tartott rézcsillárt eldobta, míg a másikuk bádoglemezeket szorongatott a hóna alatt. A körzeti megbízottak elszámoltatták a két fiatalt a tárgyak eredetéről. A rendőri intézkedés során megjelent a sértett, akinek ingatlanából hiányzott a csillár.
A nyomozók lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki az ifjú bűnelkövetőket, míg a bádoglemezek ügyében szabálysértési eljárást kezdeményezett a Szolnoki Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 09:09, péntek | Helyi
Nem bírt meglenni a testvére nélkül
2026. Január 30. 06:00, péntek | Helyi
PROGRAMOK A REFORMÁTUS ÓVODÁKBAN
A 2025/26-os nevelési évtől új telephellyel bővült a karcagi református óvodai nevelés.
2026. Január 30. 06:00, péntek | Helyi
SVÁJCI TÁMOGATÁS TISZABŐ IVÓVÍZMINŐSÉG-JAVÍTÁSA ÉRDEKÉBEN
Fontos fejlesztés kezdődik Tiszabőn. A projekt célja a Tiszabő településen szolgáltatott ivóvíz minőségének javítása, a mangán- és arzéntartalom csökkentése,
2026. Január 30. 06:00, péntek | Helyi
SZÁNDÉKOSAN GÁZOLTA EL HARAGOSÁT
Szándékosan gázolta el egyik haragosát egy öcsödi férfi Kunszentmártonban, majd cserbenhagyta az eszméletlen férfit. A vádlott régóta rossz viszonyban állt a sértettel.
