Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2023. Április 12. 05:03, szerda | Helyi

A SZOMSZÉDJÁT IS MEGLOPTA

A SZOMSZÉDJÁT IS MEGLOPTA

A karcagi rendőrök őrizetbe vettek egy kunmadarasi férfit, aki a lopásokkal szomszédját sem kímélte.

Bejelentést tett a rendőrségre egy kunmadarasi lakos, hogy egy ismeretlen bement a családi háza műhelyébe és onnan elvitt egy centrifugát, mosógépet, létrát, nyújtófát, vasállványt, két vödröt és két kerékpárt.

A rendőrök adatokat gyűjtöttek, tanúkat hallgattak ki és azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, aki a bejelentő szomszédja volt. A 25 éves férfit előállították és gyanúsítottként kihallgatták.

Az eljárás során a nyomozók megállapították, hogy nem ez volt a jogsértő első vagyon elleni bűncselekménye, hiszen az elmúlt hónapokban további 7 alkalommal tulajdonított el különböző értékeket kunmadarasi ingatlanokból. A lopásokkal okozott kár összesen több mint hatszázezer forint. A rendőrök a férfit őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatása indítványozására.

A Karcagi Rendőrkapitányság 8 rendbeli lopás miatt folytat eljárást.

https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/8-rendbeli-lopas

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 27. 06:00, szerda | Helyi

NAGYSIKERŰ KONCERTET ADTAK A CONCERTO BUDAPEST FÚVÓSAI

A komolyzene szerelmeseinek kedveskedtek a szervezők azzal a rendezvénnyel, amelynek a Karcag Kincse Művészeti és Konferencia Központ nyitott tetőterasza adott otthont.

2025. Augusztus 27. 06:00, szerda | Helyi

HAMAROSAN BECSENGETNEK

Hamarosan becsengetnek, az iskolák gőzerővel készülnek az új tanévre. A Karcagi Nagykun Református Általános Iskolában jártunk a téma kapcsán.

2025. Augusztus 27. 06:00, szerda | Helyi

NÉPSZERŰ A TAVALY ÁTADOTT ÚJ MEDENCE

Tavaly szeptemberben adták át az Akácliget Gyógy- és Strandfürdő új medencéjét, mely azóta is az egyik leglátogatottabb a strandon.

2025. Augusztus 27. 05:00, szerda | Helyi

ROHAM A TANSZEREKÉRT

Az iskoláskorú gyermeket nevelő szülők számára az augusztusi időszak mindig jelentős anyagi terhet jelent, hiszen a tanévkezdésre minden előírt tanszert be kell szerezniük.