Hírek
2021. Május 03. 15:55, hétfő |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
A Tűzoltónapon szünetel a hivatali ügyintézés a katasztrófavédelemnél
Szent Flórián napja, május 4-e a katasztrófavédelemnél dolgozók számára munkaszüneti nap.
Ezen a napon az ügyfélszolgálati ügyfélfogadás és a hatósági ügyintézés szünetel. A szünnapon is kereshető a szervezet e-mailben vagy postai úton, az írásos megkereséseket a következő munkanapon, május ötödikén regisztráljuk, és azt követően válaszoljuk meg.
A munkaszüneti nap nem érinti a készenléti szolgálatot ellátó tűzoltókat, ahogyan az év minden napján, ezen a napon is csaknem kétezer tűzoltó lesz szolgálatban ötszáz járművel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 14:33, csütörtök | Helyi
Tisza-tavi gasztrokör megalakulása
A Tisza-tó térsége az elmúlt évtizedben turisztikai értelemben új korszakba lépett.
2026. Március 19. 14:29, csütörtök | Helyi
Élettársaival közösen árulta a drogot egy férfi Kunmadarason, első fokon 9 év fegyházra ítélték
A Szolnoki Törvényszék társtettesként elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntettében mondta ki bűnösnek
2026. Március 19. 06:00, csütörtök | Helyi
MOZGALMAS ÉV ELÉ NÉZ AZ AKÁCLIGET GYÓGY-ÉS STRANDFÜRDŐ
Országos Nyugdíjas Művészeti Találkozó, Strandok Éjszakája, Motoros találkozó és rendszeres éjszakai fürdőzések is szerepelnek a programkínálatban. Mozgalmas év elé néz a karcagi Akácliget Gyógy- és Strandfürdő.
2026. Március 19. 06:00, csütörtök | Helyi
A LEGSZEBB HAVAS FOTÓK KÉSZÍTŐIT DÍJAZTA AZ ÖNKORMÁNYZAT
A fotósok számára a januári nagy havazás maga volt a megvalósult álom, hiszen olyan pillanatokat örökíthettek meg, amely nem mindig adatik meg.
