Városlista
2025. augusztus 28, csütörtök - Ágoston

Hírek

2022. Április 14. 16:04, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/police.hu

Anya és fia által irányított drogbandát kaptak el

Anya és fia által irányított drogbandát kaptak el

A rendőrök elfogták egy kábítószer-kereskedő csoport öt tagját, akik hónapok óta kereskedtek a tiltott szerekkel Szegeden - közölte a rendőrség honlapján csütörtökön.

A nyomozók tavaly december elején jutottak információkhoz arról, hogy egy középkorú férfi és édesanyja - a szintetikus opioidok közé tartozó - metadont és marihuánát értékesítettek állandó fogyasztói körüknek.

A kábítószer terjesztésben három társuk is segített, akik több helyszínen termesztették is az indiai kendert.

A több hónapos felderítői munka eredményeként a feltételezett elkövetőket kedden délelőtt fogták el Balástyán, Deszken, Algyőn és Szegeden. A helyszíneken a rendőrök mintegy másfél kilogramm kábítószergyanús anyagot és több mobiltelefont foglaltak le.

A gyanúsítottakat ellen kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indult eljárás. A 41 éves szervezőt őrizetbe vették, majd kezdeményezték letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat

Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre

A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba

2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld

Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért

Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.