Hírek
2025. November 10. 12:25, hétfő |
Helyi
Forrás: Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ facebook oldala
ARANY ÉS PETŐFI BARÁTSÁGA A NAGYTEMPLOMBAN
2025. november 4-én került sor arra az irodalmi előadásra, melyen a KNROK általános iskolájának felsősei a gimis tanulókkal együtt ismerkedhettek tovább Petőfi Sándor és Arany János barátságával.
A Budapestről érkezett két fiatal színművész, Siposhegyi Zsolt és Kurucz Ádám a két ismert költő műveiből összeállított műsorával a magyar történelem emlékezetes évtizedeibe is elkalauzolt bennünket, óriási sikert aratva a református nagytemplom több mint 300 főnyi közönsége előtt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 10:41, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata.
2025. November 08. 06:00, szombat | Helyi
HETVEN ÉVES A KINIZSI UTCAI ÓVODA
Több, mint huszonhárom generáció. Közel ennyien koptatták már a Kinizsi utcai óvoda padlóját, amely hetven évvel ezelőtt nyitotta meg kapuit.
2025. November 08. 06:00, szombat | Helyi
RÁTÁMADTAK EGY BIZTONSÁGI ŐRRE KARCAGON
Egy bucsai és egy karcagi férfi meg akarta tartani a lopott szeszes italokat, ezért rátámadtak a biztonsági őrre. A karcagi bűnügyesek őrizetbe vették őket.
2025. November 08. 00:00, szombat | Helyi
A RENDVÉDELMI PÁLYÁBA IS BETEKINTHETTEK
A városi rendőrkapitányság munkatársai tartottak a rendvédelmi pályáról előadást a Szentannai Sámuel Református Gimnázium nyílt napján.
