Városlista
2025. december 16, kedd - Etelka

Hírek

2016. Július 21. 16:05, csütörtök | Helyi

Aszfaltoztak a Városgondokság dolgozói.

Aszfaltoztak a Városgondokság dolgozói.

Július 19-án Pánti Ildikóval, a 8. számú választókörzet képviselőjével, a Villamos utcán találkoztunk, mert aznap itt aszfaltoztak a Városgondokság dolgozói.

- Ez egy nagyon forgalmas útszakasz, naponta sok-sok jármű közlekedik erre, s a lakosság részéről is számtalan jelzést kaptunk arról, hogy az útszakasz kátyús, ami balesetre is alkalmat adhat.

Ebből adódóan nagyon örülünk az itt lakókkal és közlekedőkkel, hogy az utca jelentős területén megvalósulhat most a kátyúzás. Ezzel az útszakasz minősége is javul, bár a Kisújszállási úttól a Széchenyi sugárútig teljes felújításra szorulna, bízzunk benne, hogy erre is egyszer sor kerülhet - mondta Pánti Ildikó.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 16. 17:41, kedd | Helyi

Téli fénycsodák öt városban

Öt város, ahol télen is életre kelnek az ikonikus helyszínek

2025. December 13. 18:01, szombat | Helyi

KABÁTUJJAL TÜNTETTE EL A NYOMOKAT

Kabátujjal tüntette el a nyomokat maga után a tolvaj, aki az egyik kunszentmártoni áruház parkolójában kamionokat próbált kinyitni.

2025. December 13. 17:57, szombat | Helyi

ISMÉT ÉLETET MENTETT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ

Ezúttal Tiszaföldváron, egy Darvas úti családi házban tett jó szolgálatot a készülék.

2025. December 13. 17:54, szombat | Helyi

MEGLŐTTEK EGY POSTÁST SZOLNOKON

A Szolnoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat egy 20 éves fiatalemberrel szemben, aki gumilövedékes játékfegyverrel okozott súlyos sérüléseket egy postásnak.