Városlista
2025. december 10, szerda - Judit

Hírek

2020. Július 24. 11:03, péntek | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Átadta az olasz hatóság Magyarországnak a szentesi nő megölésével gyanúsított férfit

Átadta az olasz hatóság Magyarországnak a szentesi nő megölésével gyanúsított férfit

Átadta az olasz hatóság Magyarországnak azt a férfit, akit egy szentesi nő megölésével gyanúsítanak - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda pénteken a rendőrség honlapján.

A szentesi albérletéből 2006 nyarán eltűnt nő földi maradványait július elején találták meg.

A nő korábbi élettársa, aki a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható, a bíróság európai elfogatóparancsa alapján Olaszországban volt őrizetben. A rendőrök csütörtökön az osztrák hatóságtól vették át a férfit, majd kihallgatása után őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását - írták a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött

A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.

2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld

Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak

A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.