Hírek
2011. Augusztus 09. 14:37, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Az airsoft miatt kellett meghalnia

A helyszínen életét vesztette az a 13 éves fiú, aki szombaton, Törökszentmiklós határában, airsoft játék közben egy használaton kívüli ház padlásáról lezuhant.
Egy baráti társaság ment ki Törökszentmiklós határába, szombat reggel, egy használaton kívüli telepre airsoftot játszani. Egy 13 éves szolnoki fiú, játék közben fölmászott egy ház padlására, ahol belelépett egy lyukba, és több mint 4 méter magasról lezuhant.
A baleset során a fiú a helyszínen életét vesztette. A rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a tragikus haláleset körülményeit. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.