Hírek
2024. Április 04. 08:35, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Az elmúlt 24 órában történt
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei három ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá négy személyt fogtak el, akik közül egy ellen elfogatóparancs volt érvényben.
A rendőrök április 3-án reggel Törökszentmiklóson megállítottak egy személyautót. Az egyenruhások észlelték, hogy mielőtt megállt az autó, menet közben a sofőr helyet cserélt a jobb első ülésen utazóval. Megállapították, hogy a járműben tartózkodó testvérpár egyike sem rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel, ezért mindkettejüket előállították a Törökszentmiklósi Rendőrkapitányságra, szabálysértési eljárás alá vont személyként meghallgatták, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok

