Hírek
2025. Február 13. 08:10, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Az elmúlt 24 órában történt
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 1 személyi sérüléssel járó közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 4 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 3 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy személygépkocsival közlekedő 36 éves helyi lakost ellenőriztek a rendőrök Karcagon, február 12-én este. A járőrök megállapították, hogy a sofőr jogosítvánnyal nem rendelkezik, illetve a szonda is pozitív értéket mutatott, ezért további mintavételre előállították a Karcagi Rendőrkapitányságra. A férfit engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt meghallgatták, majd őrizetbe vették. Ellene járművezetés ittas állapotban vétség miatt eljárás indult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 06:00, csütörtök | Helyi
TISZA-TAVI POLGÁRMESTEREK TALÁLKOZÓJA
A Tisza-tó jövője, a térség megtartó ereje és a klímaváltozás okozta kihívások álltak az idei Tisza- tavi Polgármesterek Találkozójának középpontjában.
2026. Április 16. 06:00, csütörtök | Helyi
JÁSZLADÁNYBAN FOSZTOGATOTT-LETARTÓZTATTÁK
Jászladány fellélegezhet. A rendőrök elfogták a településen lakásokat fosztogató tolvajt.
2026. Április 16. 06:00, csütörtök | Helyi
A SZÉN-MONOXID MÉRGEZÉS MEGELŐZHETŐ!
Az otthon tartózkodás önmagában is számos veszélyt rejthet magában.
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ISMÉT MEGRENDEZTÉK A SZAK-MA BÁLT
Rangos vendégek jelenlétében rendezték meg a 18. Szak-Ma bált Karcagon.
