Hírek
2024. Március 25. 08:58, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Az elmúlt 72 órában történt
A vármegye rendőrei az elmúlt három napban 16 személyt fogtak el, akik közül 4 ellen elfogatóparancs volt érvényben. Az egyenruhások 8 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 72 órában 2 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök, melyek közül 1 súlyos, és 1 könnyű sérüléssel végződött.
Egy személyautóval közlekedő helyi lakost ellenőriztek a rendőrök 2024. március 23-án délután, Szolnokon. Az egyenruhások megállapították, hogy a sofőr nem rendelkezik vezetői engedéllyel, ezért előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra, engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt meghallgatták, majd őrizetbe vették.
Szintén engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt vették őrizetbe a rendőrök azt a zagyvarékasi sofőrt, akit 2024. március 24-én délután igazoltattak Szolnok külterületén. A férfi úgy vett részt személyautóval a közúti közlekedésben, hogy nem rendelkezett érvényes vezetői engedéllyel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek
BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét
Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten
2026. Május 25. 15:00, hétfő | Kék hírek
Tüzet nyitott a Fehér Ház közelében egy fiatal férfi, a hatóságok lelőtték
Tüzet nyitott egy 21 éves Maryland állambeli férfi a Fehér Ház közelében szombaton, a Titkos Szolgálat embereivel kialakult tűzpárbajban a támadó meghalt.
2026. Május 24. 11:00, vasárnap | Kék hírek
Tiszaújvárosi robbanás - Foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt folyik nyomozás
Foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt folyik nyomozás a Mol tiszaújvárosi üzemének robbanása ügyében
2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek
24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön
