Hírek
2024. Április 29. 17:49, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu
AZ ELMÚLT HÉT SZÁMOKBAN
Közlekedésrendészeti adatok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyéből.
Az egyenruhások 14 ittas sofőrrel szemben kezdeményeztek eljárást, valamint 8 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek. A forgalom-ellenőrzők 760 gépkocsit mértek be, melyek túllépték a megengedett sebességet, továbbá 206 kerékpárost is ellenőriztek, akiknél 34 esetben állapítottak meg valamilyen szabálysértést. Forgalomirányító fényjelző készülék előtti megállási kötelezettség megszegése miatt 4 esetben jártak el a rendőrök.
A közúti ellenőrzések célja a közlekedési balesetek megelőzése, a forgalomban részt vevők személy- és vagyonvédelme. A szabályok betartásával, tudatos vezetéssel a közlekedési balesetek elkerülhetők. A vármegye rendőrei az ellenőrzések során kiemelt figyelmet fordítanak az ittas vezetők forgalomból kiszűrésére, hiszen zéró tolerancia van érvényben az ilyen sofőrökkel szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek
Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó
Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
