Hírek
2024. November 05. 14:42, kedd | Helyi
Az elmúlt hét számokban
Közlekedésrendészeti adatok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyéből.
Az egyenruhások 16 ittas sofőrrel szemben kezdeményeztek eljárást, valamint 7 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek. A forgalom-ellenőrzők 553 gépkocsit mértek be, melyek túllépték a megengedett sebességet, továbbá 215 kerékpárost is ellenőriztek, akiknél 12 esetben állapítottak meg valamilyen szabálysértést.
Felhívjuk a gépjárművezetők figyelmét, hogy mindig az út- és látási viszonyoknak megfelelően válasszák meg gépjárművük sebességét. A ködös, szürke időben fokozott figyelemmel közlekedjenek. A hőmérséklet csökkenésével, a vizes, falevelekkel teli, nyálkás úttesten való közlekedéskor megnő a jármű megcsúszásának veszélye, különösen fékezéskor, valamint útkanyarulatokban való haladáskor.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság kéri a járművezetőket, hogy a biztonsági övet bekötve, a figyelmet az úttestre és annak környezetére összpontosítva, a KRESZ szabályait betartva közlekedjenek!
… hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 16:35, hétfő | Helyi
ÁLTALÁNOS KÖZMEGHALLGATÁS
A közmeghallgatásra minden érdeklődőt tisztelettel várunk!
2026. Január 19. 09:51, hétfő | Helyi
Jogosítvány nélkül ittasan vezetve menekült a rendőrök elől
A Szolnoki Járási Ügyészség ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége miatt emelt vádat egy péceli férfival szemben.
2026. Január 19. 09:50, hétfő | Helyi
4 újabb drogdílert kapcsoltak le
A Tiszafüredi Járási Ügyészség kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indítványozta 4 férfi letartóztatását.
2026. Január 14. 16:14, szerda | Helyi
Prostitúcióra kényszerítette barátnőjét
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség emberkereskedelem és kényszermunka bűntette miatt indítványozta egy karcagi férfi letartóztatását.
