Hírek
2021. Március 02. 19:01, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Az elmúlt héten is szűrték az ittas vezetőket a Jász-Nagykun-Szolnok megyei rendőrök

Nincs tolerancia az ittas gépkocsivezetőkkel szemben
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság közlekedésrendészeti munkatársai az elmúlt heti ellenőrzések során 17 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A rendőrség négy esetben közigazgatási bírságot alkalmazott, egy esetben szabálysértési eljárást kezdeményezett, míg tizenkét gépkocsivezető ellen járművezetés ittas állapotban vétség megalapozott gyanúja miatt rendelt el büntetőeljárást.
Mindannyiunk közös érdeke, hogy minél kevesebben sérüljenek meg, vagy veszítsék életüket az utakon. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság ismételten felhívja a járművezetők figyelmét az ittas vezetés veszélyeire és nyomatékosan kéri, hogy a vezetés megkezdése előtt ne fogyasszanak szeszes italt.
...hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 08:27, csütörtök | Helyi
Víz- és Környezetgazdálkodási Akadémia
Iskolánk 10. évfolyamos diákjaival a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Víz- és Környezetgazdálkodási Intézetében jártunk.
2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi
Vetélkedtek a jászsági iskolák
Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.
2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi
Újabb csapás dílerre
Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.
2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN
A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.