Hírek
2016. Szeptember 05. 10:47, hétfő |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Baleset volt a 4.sz főúton

Fotó a vasárnapi balesetről
Két gépkocsi ütközött össze Karcagon, a 4-es főút 163-as kilométerszelvényénél vasárnap délelőtt. A járművekben összesen heten utaztak, közülük hatan megsérültek a balesteben. A karcagi hivatásos tűzoltók áramtalanították az autókat, az egyik gázüzemű jármű zárószelepe az ütközés során beszorult, ennek elzárását is a tűzoltók végezték. Egy embert súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba. A mentés idején csak félpályán haladhatott a forgalom.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi
ARATÁS ELŐTTI GÉPSZEMLE
Megkezdődött a visszaszámlálás. Napokon belül elárasztják a gabonatáblákat a betakarítást végző gépek. Az aratás előtt azonban van még egy nagyon fontos dolguk a gazdáknak, a gépszemle.
2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi
VÁROSI SÉTÁKAT SZERVEZ A MÚZEUM
A tavalyi nagy sikerre való tekintettel a karcagi múzeum ebben az évben is meghirdette helytörténeti sétáját óvodásoknak és általános iskolásoknak.
2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi
ÉLMÉNYBESZÁMOLÓT TARTOTT TÓTH RÉKA
Egykori általános iskolájában tartott motivációs élménybeszámolót Tóth Réka válogatott birkózó. Aki nem ment üres kézzel, legutóbbi versenyein szerzett érmeit is magával vitte.
2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi
REKORDSZÁMÚ ELSŐ VÉRADÓ JELENTKEZETT
A Felsőoktatási Véradó Heteken rekordszámú első véradó jelentkezett.