Hírek
2021. Augusztus 01. 11:40, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
BARNA MEDVE ELADÓ
A III. kerületi rendőrök természetkárosítás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki azt az óbudai férfit, aki egy preparált védett állatot hirdetett az interneten.
A III. kerületi rendőrök természetkárosítás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki azt az óbudai férfit, aki egy preparált védett állatot hirdetett az interneten.
Egy férfi az interneten hirdetett meg eladásra egy preparált barna medvét több mint kétmillió forintért. A barna medve fokozottan védett állat, melynek adás-vétele nem engedélyezett, ezért felmerült a bűncselekmény gyanúja, és a BRFK III. Kerületi Rendőrkapitányság természetkárosítás gyanúja miatt indított nyomozást.
Az óbudai rendőrök azonosították a hirdetőt, akitől lefoglalták a preparátumot, az 53 éves férfit pedig gyanúsítottként hallgatták ki 2021. július 27-én.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 12. 07:20, szerda | Belföld
Nébih: Baranya vármegyei vaddisznóban állapították meg az afrikai sertéspestis jelenlétét
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az afrikai sertéspestis (ASP) jelenlétét erősítette meg Baranya vármegyében.

