Városlista
2025. április 27, vasárnap - Zita

Hírek

2017. Február 18. 16:41, szombat | Belföld
Forrás: mti

Beismerő vallomást tehetett a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja

Beismerő vallomást tehetett a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja

A Velvet és a PestiSrácok portálok szombati információi szerint beismerő vallomást tett a Teréz körúti robbantással gyanúsított férfi.

A két híroldalt Brunner Tamás, P. László ügyvédje tájékoztatta, de ennél többet nem mondott.

Brunner Tamás pénteken még csak annyit közölt az MTI-vel, hogy P. László részletes vallomást tett a nyomozóknak. Az MTI kereste szombaton is az ügyvédet, de többször próbálkozásra sem érte el.

Nagy Andrea, a Központi Nyomozó Főügyészség szóvivője az MTI megkeresésére azt mondta, csak a pénteken már közölt információt tudja újra megerősíteni, miszerint szerdán és csütörtökön a gyanúsított folytatólagos kihallgatására került sor, a kihallgatásról azonban részletek jelenleg - a nyomozás érdekeire figyelemmel - nem közölhetők, mert az az eljárás érdekeit sértené.

Tavaly szeptember 24-én éjjel robbantottak a főváros VI. kerületében, a Teréz körúton egy földszinti üzlethelyiségnél, két rendőr megsérült, egyikük életveszélyesen. Az elkövetéssel gyanúsított férfit október 19-én Keszthelyen fogták el.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra

2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld

Varga Mihály: a tartós árstabilitás elérése áll a monetáris politika fókuszában

Az elmúlt hetekben fokozódó geopolitikai feszültségek növelték a globális kockázatokat -

2025. Április 26. 10:07, szombat | Belföld

Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel tárgyalt Orbán Viktor

2025. Április 26. 10:05, szombat | Belföld

Ferenc pápa búcsúztatása - Ma helyezik végső nyugalomra a katolikus egyházfőt

Ma helyezik végső nyugalomra Ferenc pápát, a gyászszertartás délelőtt 10 órakor kezdődik a vatikáni Szent Péter-bazilika előtti téren.