Hírek
2019. Március 25. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Bozóttüzek miatt nem jártak a vonatok Cegléd és Szolnok között
Több helyen lángra kapott az avar és a bozót Cegléd és Szolnok vasútállomás között vasárnap délután, a tűz miatt a katasztrófavédelem leállíttatta a vonatközlekedést - tájékoztatta a Mávinform az MTI-t.
A közlemény szerint Cegléd és Szolnok között pótlóbuszok szállították az utasokat. A záhonyi vonal távolsági vonatai kerülővel, Újszász felé közlekedtek.
A Budapest-Cegléd-Szolnok-Debrecen-Záhony fővonalon utazóknak jelentősen hosszabb menetidővel kellett számolniuk.
A katasztrófavédelem az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a nádas és az aljnövényzet kapott lángra a vasúti sínek mentén vasárnap délután Abony közelében. A helyszínre a szolnoki hivatásos tűzoltókat riasztották.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
