Hírek
2011. November 15. 07:37, kedd |
Belföld
Forrás: Stop.hu
Brutális dolgokra képes a 800 lovas Mercedes
A Brabus ismét durvát alkotott, amikor megvalósította a Mercedes-Benz CL 600-ból a BRABUS 800-at.
A Brabus messzi földön híres extrém teljesítménynövelő tuningjairól. Esetünkben a CL 600-as Mercit alakították át egy "kissé", melyet a Nemzetközi Dubai Autószalonon mutatnak majd be a nagyközönségnek élőben. Egyelőre csak pár képet, és a hivatalos adatokat közölte a tuner. Tessék kapaszkodni, durva számok jönnek!
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon. Kattintson ide!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld
Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban
Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
