Hírek
2018. December 03. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/fotó:MTI/Krizsán Csaba
Felborult egy busz miután teherkocsival ütközött az M1-esen
Közúti baleset miatt lezárták az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalát Komárom közelében hétfő hajnalban - közölte a rendőrség a police.hu oldalon.
A leállósávban várakozó ukrán rendszámú busznak ütközött egy román kamion - tájékoztatta a hajnali baleset részleteiről a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott szóvivője az MTI-t.
Racsné Galambos Réka hozzátette: a balesetben a kamion vezetője és a busz három utasa könnyebb sérüléseket szenvedett.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) azt közölte, hogy a busz az oldalára borult.
A rendőrök Bábolnánál leterelik a forgalmat az autópályáról, visszahajtani Komáromnál lehet.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
