Városlista
2026. március 24, kedd - Gábor, Karina

Hírek

2019. Július 05. 07:47, péntek | Belföld
Forrás: mti

Drágult a benzin

Drágult a benzin

A Mol emelte 2 forinttal a benzin nagykereskedelmi árát pénteken, a gázolajé nem változott.

A benzin literenkénti átlagára így 387 forintra nőtt, a gázolajé 393 forint maradt.

A benzin ára legutóbb szerdán emelkedett 5 forinttal, a gázolajé nem változott.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza

Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.

2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen

Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld

Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten

A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull