Hírek
2024. Április 06. 11:00, szombat |
Helyi
Forrás: karcag tv
DROG VOLT A ZSEBÉBEN

Egy újszászi férfinál közel 370 gramm kábítószergyanús anyagot és több mint 1 millió forintot találtak a rendőrök.
A nyomozók gyanúja szerint az elfogott férfi drogkereskedő, ezért őrizetbe vették és letartóztatását kezdeményezik.
Az Újszászi Rendőrőrs parancsnoka kollégáival együtt délután megjelent egy helybeli ingatlannál. A keresett férfit nem találták, de az udvaron tartózkodó másik férfitól felvilágosítást kértek. Az intézkedés során feltűnt nekik, hogy ruhájának felső zsebéből egy nejlontasak lóg ki. Átvizsgálták a ruházatát, és a tasakban fehér port találtak az egyenruhások, ezt követően a házat is átkutatták. Közel 370 gramm droggyanús anyagot, 1 292 000 forintot, valamint 360 eurót foglaltak le a rendőrök. Az előzetes szakvélemény alapján a fehér por új pszichoaktív anyagnak minősül. Előállították a 44 éves helyi férfit, majd a nyomozók új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett, valamint kábítószer birtoklása bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. Őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 08:27, csütörtök | Helyi
Víz- és Környezetgazdálkodási Akadémia
Iskolánk 10. évfolyamos diákjaival a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Víz- és Környezetgazdálkodási Intézetében jártunk.
2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi
Vetélkedtek a jászsági iskolák
Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.
2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi
Újabb csapás dílerre
Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.
2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN
A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.