Városlista
2026. május 14, csütörtök - Bonifác

Hírek

2020. Június 20. 07:28, szombat | Belföld
Forrás: mti/Fotó: police.hu

Egy 19 éves férfit őrizetbe vettek a füzesabonyi gyilkosság ügyében

Egy 19 éves férfit őrizetbe vettek a füzesabonyi gyilkosság ügyében

Őrizetbe vett a rendőrség egy 19 éves férfit a Füzesabonyban múlt szerdán történt gyilkosság ügyében - ismertette a rendőrség honlapján szombaton.

A fiatal férfit körözés alapján fogták el Budapesten, majd gyanúsítottként hallgatták ki, ekkor részletes beismerő vallomást tett. A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság indítványozta letartóztatását - olvasható a Police.hu-n.

Az áldozat egy 26 éves férfi volt, akit a rendőrök június 17-én találtak holtan füzesabonyi otthonában. A helyszíni és a halottszemle adatai alapján idegenkezűség okozta a halálát.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 14. 14:00, csütörtök | Belföld

Gajdos László: leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat

Leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat - írta Gajdos László élő környezetért felelős miniszter szerdán Facebook oldalán.

2026. Május 14. 13:00, csütörtök | Belföld

OVF főigazgató-helyettese: pénteken felállítják az országos vízügyi koordinációs központot

Az országban működő 12 vízügyi igazgatóság munkájának összehangolására csütörtökön felállítják az országos vízügyi koordinációs központot

2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld

Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak

Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.

2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld

Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt

Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt