Hírek
2022. Május 15. 09:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Egy biciklis nő meghalt, gyermeke életveszélyesen megsérült Újpetrén

Meghalt egy kerékpárral közlekedő 37 éves nő, akit elütött egy személygépkocsi a baranyai Újpetrén. A vele együtt bicikliző 12 éves gyermeke is súlyosan megsérült a baleset során
- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n. Azt írták: a nő már a helyszínen életét vesztette, gyermekét a mentők életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba.
A helyszínelés idejére teljes útlezárás van érvényben a balesettel érintett útszakaszon - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.