Városlista
2026. június 24, szerda - Iván

Hírek

2022. Május 08. 09:12, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Egy ember meghalt, heten megsérültek a csepeli mentőbalesetben

Egy ember meghalt, heten megsérültek a csepeli mentőbalesetben

Mentő és egy személyautó ütközött szombat este Budapesten.

A rendelkezésre álló adatok szerint 2022. május 7-én 22:43 perckor Budapesten a XXI. kerületi Széchenyi utca és Kassai utca kereszteződésében ütközött össze a megkülönböztető fény-és hangjelzést használó mentő és egy autó - közölte a rendőrség.

A mentő oldalára borult, az autó pedig egy villanyoszlopnak ütközött. A személyautóban egy háromfős család és a kamasz fiú barátja ült. A balesetben az autót vezető édesapa a helyszínen meghalt. Az anyát, valamint a 15 és 16 éves fiúkat a mentők életveszélyes sérülésekkel kórházba vitték. A mentőautó négyfős személyzete könnyű sérülésekkel került kórházba.

A baleset körülményeit a Budapesti Rendőr-főkapitányság vizsgálja.

Címkék: baleset, csepel, halálos, mentő

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld

Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.

2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld

Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére

2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld

Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán

Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.

2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld

V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.