Hírek
2018. Október 03. 08:27, szerda |
Bulvár
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Egyetlen nyertes vitte el a svájci lottó rekordnyereményét

Rekordnak számító 162 millió eurót (nagyjából 52,3 milliárd forint) nyert egyetlen játékos a svájci lottón - közölte kedd este a Swisslos svájci lottótársaság.
A svájci Euromillions lottón 50-ből öt számot kell eltalálni, és mellé 12-ből két csillagot kell helyesen bejelölnie annak, aki megnyeri a fődíjat. A győztes ezen a héten a 7, 17, 29, 37 és 45 számokat jelölte be helyesen, s mellé a 3-as és a 11-es csillagot ikszelte be.
A nyertes nevét nem közölték, csak azt, hogy Aargau, Basel-Land, Basel-Stadt és Solothurn kanton valamelyikében él, és 21,5 euróért vásárolt szelvényt.
A svájci Euromillions lottón Ausztriából, Spanyolországból, Franciaországból, Luxemburgból, Belgiumból, Nagy-Britanniából, Írországból és Portugáliából is lehet játszani. Az eddigi rekordnyeremény 135 millió euró volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 06:32, péntek | Bulvár
Axiom-4 - Ferencz Orsolya: az Ax-4 küldetés új időpontját hamarosan kitűzheti a NASA
2025. Június 12. 07:29, csütörtök | Bulvár
Magyarország Szépe – Tizenhatan kerültek a döntőbe
Tizenhatan vehetnek részt a Magyarország Szépe verseny június 22-i döntőjén a Duna tévécsatorna élő műsorában, miután a Miss Talenttel lezárult az alversenyek sora a baranyai Pogányban szerdán.
2025. Június 11. 07:05, szerda | Bulvár
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére a Farkasréti temetőben, az ellopott alkotás helyére – tájékoztatta Porga József, az író egyik örököse az MTI-t kedden.
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Bulvár
XIV. Leó pápa: ne ragadozóként, hanem zarándokként éljünk
A béke visszatér, ha nem ragadozóként, hanem zarándokként élünk a világban