Hírek
2015. Október 21. 07:59, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Elfogták a tököli börtönből megszökött rabot
Késő este elfogták azt a rabot, aki két nappal korábban szökött meg a tököli börtönből - közölte kedden, honlapján a rendőrség.
A tájékoztatás szerint szigetszentmiklósi rendőrök egy dömsödi hétvégi házban találták meg a 20 éves férfit, aki fegyintézetbe vonulásáig a településen élt.
A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának vasárnapi tájékoztatása szerint a bíróság lopás miatt jogerősen egy év börtönre ítélte a 20 éves férfit, aki a tököli Fiatalkorúak Büntetés-végrehajtási Intézetében kezdte meg büntetése letöltését, majd a délelőtti séta közben eltűnt onnan. Fogolyszökés megalapozott gyanúja miatt eljárás indult ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld
NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe
Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.
