Hírek
2017. Április 29. 18:37, szombat | Helyi
Elismerés Teleki Zoltánnak
Szent György napja egyben a Rendőrség Napja.
Ez alkalomból állománygyűlésen vettem részt ma a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányságon, ahova nem érkeztem üres kézzel. Teleki Zoltán rendőr alezredesnek, a Karcagi Rendőrkapitányság vezetőjének az ünnepségen adtam át Jász-Nagykun-Szolnok Megye Rendészeti és Közbiztonsági Díját.
Munkavégzésére a magas szintű felkészültsége mellett a példaértékű szorgalom, lelkiismeretesség jellemző, mely kiemelkedő hivatástudattal, kapcsolatteremtő és tárgyalóképességgel párosul.
A karcagi kapitányságot közel öt éve vezeti. A díjhoz szívből gratulálok és további sikerekben, hasonló szorgalommal eltöltött munkaéveket kívánok! Természetesen jár a köszönet a megyei rendőr-főkapitányság valamennyi dolgozójának megyénk lakosai érdekében végzett munkájukért! írta Kovács Sándor facebook oldalán
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 06. 06:00, péntek | Helyi
SZÍNES PROGRAMOK VÁRNAK A SZENT ERZSÉBET KATOLIKUS ÓVODA APRÓSÁGAIRA
Az elmúlt időszakban a karcagi óvodások gyerekek játékos formában fedezhették fel a tél örömeit, miközben kreatív foglalkozások és szabadtéri programok színesítették a napjaikat.
2026. Február 06. 06:00, péntek | Helyi
KIRABOLTÁK A KARCAGI NŐT
Megkötözték, bántalmazták, majd harmincmillió forintnyi értéket raboltak el egy nőtől Karcagon.
2026. Február 06. 06:00, péntek | Helyi
RANGOS ELISMERÉSBEN RÉSZESÜLT LÉVAI KÁLMÁN
Lévai Kálmán és csapata, köztük felesége is, folyamatosan dolgoznak azon, hogy egyre több fiatallal szerettessék meg a tájfutást.
2026. Február 06. 06:00, péntek | Helyi
ITTASAN VEZETVE MENEKÜLT A RENDŐRÖK ELŐL
Ittasan vezetve menekült a rendőrök elől egy péceli férfi Jászalsószentgyörgy lakott területén kívül.
