Városlista
2025. február 14, péntek - Bálint

Hírek

2011. November 18. 07:26, péntek | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Ellopták a rosszul tartott csivavákat

Ellopták a rosszul tartott csivavákat

Ellopott 50-60 csivavát egy ismeretlen tettes csütörtökre virradóra.

Arról a helvéciai tanyáról történt a lopás, amelynek a tulajdonosa ellen a kutyák tartásának borzalmas körülményei miatt állatkínzás bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt korábban eljárás indult.

A bejelentés után a helyszínelés megkezdődött. November 9-én közös állatvédelmi akció keretében, állampolgári bejelentés alapján a rendőrség, a hatósági állatorvos és a Menhely az Állatokért Alapítvány munkatársai tartottak ellenőrzést a helvéciai tanyán, ahol a főkapitányság akkori közlése szerint borzalmas körülmények között tartották a kistestű csivavákat.

Címkék: csivava, lopás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 13. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében - hívta fel a figyelmet az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. az MTI-nek küldött közleményében.

2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek

ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt

Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt

2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek

Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták

A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását

2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi

A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.