Hírek
2022. December 16. 05:00, péntek | Helyi
EMBERÖLÉSI KÍSÉRLET TÖRÖKSZENTMIKLÓSON

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Főügyészség 2022. március 29-én emberölés bűntettének kísérlete miatt emelt vádat.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Főügyészség 2022. március 29-én emberölés bűntettének kísérlete miatt emelt vádat azzal az 50 éves férfival szemben, aki a vád szerint 2021. január 15-én este vendégségben volt fivérénél Törökszentmiklóson, az italozás azonban veszekedéssé, majd dulakodássá fajult kettejük között, és végül egy 12 centiméter pengehosszúságú késsel kétszer mellbe szúrta testvérét.
A szúrás csontot ért, a sértett így csupán 8 napon belül gyógyuló könnyebb
sérüléseket szenvedett.
A vád szerint azonban ez csak a véletlenen múlt, könnyen életveszélyes sérülés is keletkezhetett volna.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 08:27, csütörtök | Helyi
Víz- és Környezetgazdálkodási Akadémia
Iskolánk 10. évfolyamos diákjaival a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Víz- és Környezetgazdálkodási Intézetében jártunk.
2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi
Vetélkedtek a jászsági iskolák
Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.
2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi
Újabb csapás dílerre
Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.
2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN
A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.