Hírek
2012. Január 24. 13:12, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Erzsébet utalvány: több változatban lesz elérhető

Februárban megkezdődik a papír alapú Erzsébet-utalványok kiszállítása, és még ebben az évben jön a műanyagkártyás változat is. Egyre nő az elfogadóhelyek száma, februárra várhatóan eléri a 20 ezret.
Folyamatosan bővül az Erzsébet-utalvány elfogadóhelyeinek listája, februárra várhatóan eléri a 20 ezret – mondta a Kossuth rádiónak Máthé Réka értékesítési vezető.
A NÜSZ Kft. munkatársa beszámolt arról, hogy a jövő hónapban megkezdik a papír alapú utalványok kiszállítását, és a tervek szerint még az idén bevezetik a plasztik-kártyát.
A havi ötezer forint értékben adható Erzsébet-utalvány kész étel vásárlására jogosít, de idén még a melegkonyhás vendéglátóhelyeken is felhasználható - olvasható a hirado.hu-n.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 07:53, hétfő | Belföld
Szünetel hétfőn az okmányokkal és járművekkel kapcsolatos ügyfélkiszolgálás a kormányablakokban
2025. Július 14. 07:50, hétfő | Belföld
Kánikulával indul a hét, majd lehűlés érkezik
Kánikulával indul a hét jellemzően 30 Celsius-fok feletti csúcshőmérsékletekkel, majd szerdán hidegfront érkezik, többfelé várható csapadék és a hőmérséklet is kissé visszaesik.
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.