Hírek
2022. Március 26. 17:18, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Ételízesítős tubusokba rejtette a kábítószert egy bűnbanda

Ételízesítős tubusokba rejtette a kábítószert egy bűnbanda, amelynek tagjait Szombathelyen fogták el - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a pénteki elfogásról beszámolva azt írta, a drogterjesztéssel foglalkozó csoport 2021-től rendszeresen - közreműködők igénybevételével - nagy mennyiségben árusított különféle tiltott anyagokat.
Az elfogás után a nyomozók átkutatták a bűnbanda tagjainak lakásait, és több százezer forint készpénzt, nagyobb mennyiségű kábítószergyanús anyagot, mobiltelefonokat, valamint a kábítószer eladásához és fogyasztásához szükséges eszközöket foglaltak le. Az egyik elfogott férfi csornai házában lőszereket és fegyvert is találtak, amelyek tartására nem volt engedélye.
A dílerek a továbbértékesítésre szánt drogot majonézes és piros arany ételízesítős tubusokba is elrejtették, mert azokat az egyik büntetés-végrehajtási intézetbe akarták bejuttatni - ismertették.
Az akcióban három embert fogtak el, és a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították őket. A nyomozók egy 35 éves csornai férfit és egy 24 éves sobori nőt kábítószer birtoklásának megalapozott gyanúja miatt, míg egy 64 éves gencsapáti nőt kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanújával hallgatták ki - olvasható a rendőrségi közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.