Hírek
2018. Június 18. 10:20, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Folytatódik a felújítás az M1-es autópálya mindkét oldalán
A Magyar Közút Nonprofit Zrt. ezen a héten folytatja az M1-es autópálya felújítását. Tatabánya és Bicske térségében a pálya mindkét oldalán aszfaltoznak, ami torlódást okozhat - tájékoztatta a társaság hétfőn az MTI-vel.
Hétfőtől csütörtökig a Budapest felé vezető oldalon fektetnek le új burkolatot Bicskénél. Tatabányánál kedden és szerdán a Hegyeshalom felé autózók számíthatnak kisebb javításokra, csütörtökön a Pest felé vezető oldalon végeznek lokális karbantartást - közölték.
A Győr felé vezető oldalon, az M0-s autóút csomópontjától két és fél kilométeres szakaszon zajlik felújítás. A munkálatok néhány héten belül véget érnek, majd a 28-as és 40-es kilométer között folytatódik a teljes körű rekonstrukció.
Kedden vegyszeres gyomirtást végeznek a 12-es és 66-os kilométer között, mozgó terelés mellett, szombaton a Budapest felé vezető oldalon, a 23-as és 38-as kilométer között burkolatjeleket festenek, és a külső sávot lezárják.
A Budapest felé vezető oldalon, a 124-es és 126-os kilométer között dilatációs javítási munkák zajlanak hétfőtől szerdáig. A 100-as és 115-ös kilométer között kedden és szerdán az elválasztó sáv növényzetét kaszálják, ezért a belső sávot lezárják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Gulyás Gergely szerint az Európai Bizottság mindent megtesz a jelenlegi kormány eltakarításáért
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat
Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.
2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld
Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség
Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.
