Városlista
2025. október 30, csütörtök - Alfonz

Hírek

2025. Április 08. 06:00, kedd | Helyi
Forrás: karcag tv

FŰVEL ÜZLETELT

FŰVEL ÜZLETELT

A tiszafüredi rendőrök a DELTA Program keretében őrizetbe vettek egy kábítószer kereskedőt, aki marihuánát árult fiataloknak és felnőtteknek egyaránt.

A helyi rendőrök két fiatalkorút igazoltattak Tiszafüreden.

A fiatalok kábítószerfogyasztás tüneteit produkálták.

Kérdésre egyikük elismerte, hogy osztálytársától vett „füvet”, amit cigarettába sodorva elszívtak.

A maradék kábítószergyanús növényi törmeléket a rendőrök lefoglalták, majd mindkettejükkel szemben gyorstesztet alkalmaztak, melyek THC-re pozitív értéket mutattak.

A nyomozók a szintén fiatalkorú eladót kábítószer-kereskedelem bűntett miatt hallgatták ki gyanúsítottként, majd vallomása alapján elfogtak egy 40 éves tiszaderzsi férfit, aki a megalapozott gyanú szerint több alkalommal értékesített marihuánát az elmúlt időszakban.

A férfit kábítószer-kereskedelem bűntett miatt kihallgatták, őrizetbe vették és letartóztatását kezdeményezték.

Címkék: drogfogás, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi

TÉRKÉPES FUTÁS KARCAG BELVÁROSÁBAN

Futni, tájékozódni egyszerre. Idén is sokakat megmozgatott a karcagi belvárosi térképes futás.

2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi

TARAJOS SÜLÖK TŰNTEK EL

Eltűntek a Jászberényi Állat és Növénykert tarajos süljei. Hála a megfeszített keresőmunkának, az egyikük gyorsan előkerült.

2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi

SZOLNOKI DROGDÍLER KERÜLT LETARTÓZTATÁSBA

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indítványozta egy 51 éves férfi letartóztatását.

2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi

JELZETT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ ABONYBAN

Jelzett a szén-monoxid-érzékelő Abonyban, egy Móricz Zsigmond utcai családi házban. Egy négyfős család köszönheti az életét az eszköznek.